אודות החברה

״כל פרויקט שלנו נבנה תוך שאיפה מתמדת לאתגר את הרף העליון של רמות הביצוע והגימור בענף בניית היוקרה בישראל. אנו מאמינים ביצירת חוויה אחרת ללקוח. אנו נוהגים להציג ללקוחותינו בכל פעם מחדש את רמת הבניה המתקדמת ביותר תוך הקפדה ודיוק יוצא דופן על הפרטים בביצוע ובחירה בלתי מתפשרת במיטב החומרים. אנו בונים בתים שהם חלום עבור אנשים שחולמים בגדול.״
חברת שקד גיא פיקוח ובניה בע״מ הינה דור שלישי למשפחת אנשי עשייה בתחום ביצוע עבודות הבניה ופועלת עצמאית מזה עשר שנים. תחת חותמת האיכות יוצאת הדופן שלה, נמצא שילוב מנצח של היכרות מעמיקה, נסיון עתיר שנים וידע נרחב בתחום. בשמונה השנים האחרונות מתמחה החברה בביצוע פרוייקטים ייחודים המייצגים את הרף העליון בענף בניית היוקרה בישראל.
למובילי החברה היכרות עוד מילדות עם ענף הבניה. על אף מורכבותם של התהליכים המתרחשים באתרי הבניה, את החברה מובילה רוח התלהבות ויצירה המאפשרת לה לרשום לזכותה הישגים מרשימים לאורך השנים. בזה אחר זה, במיומנות ובהצלחה מרובה, מעמידה החברה על הקרקע מגוון רחב של בתי יוקרה חלומיים עבור קהל לקוחותיה.
 חברת שקד גיא פיתוח ובניה בע״מ פועלת על פי ערכים מבוססים של יושרה ואמינות ומספקת לקהל לקוחותיה תוצאות מרהיבות במטרה להתעלות אף מעבר לציפיותיהם. תהליך העבודה מסתיים כאשר המבנה הגיע לכלל שלמות הביצוע האפשרית והתוצאה פוגשת את מלא שביעות הרצון של הלקוח.
החברה מתחייבת בפני קהל לקוחותיה על קיום המפורט מטה:
ניהול תהליכים במומחיות ומקצוענות
הקפדה על תהליכי בניה מסודרים
שמירה על ניקיון וסדר באתר העבודה
איכות ביצוע יוצאת דופן ועמידה בלוחות זמנים מדויקים
מתן מענה מקיף וליווי ללא הפסקה גם לאחר סיום הפרוייקט
פיקוח ותמיכה לפעולת כל המערכות בבית